Zondag 23 oktober 2011: Crosscup Relays Gent
De kop is er af. Hier hebben we naar toe gewerkt na de EK-blessure. Proberen klaar te geraken tegen de nieuwe winter. En het is me gelukt samen met coach Rik Didden, krachttrainer Rik en Ludo Belmans en manuele therapeut Leo Wauters. Al ben je natuurlijk bij Relays wat afhankelijk van de groep, toch kan je de conditie van jezelf al wat peilen. Voor onze ploeg van AVT nam Isabelle Cortvriendt (kern Hasselt) de eerste 1000 m voor haar rekening, Kimberley Welkenhuyzen (kern Maasmechelen) de 2de aflossing van 1500 m en zelf maakte ik het geheel af met 3000 m. Isabelle startte erg sterk, ging vlot mee aan de kop van de groep, maar viel spijtig genoeg volledig stil in de zandbak en verloor zo vele plaatsen. Kimberley nam de wisselstok over en werkte haar dapper op naar ongeveer een 7de stek. Een onbegonnen zaak om zo'n grote achterstand te overbruggen, maar ik besloot de eerste ronde toch stevig door te trekken. Dit leverde na een tijdje een 3de plaats op, de 2de ronde liep ik echter toch wat gereserveerder, aangezien de 2 eerste ploegen te ver voor waren. Zo kon ik onze ploeg toch nog op het podium hijsen. Ik ben erg tevreden over mijn individuele prestatie. Dank aan Isabelle en Kimberley. Ik wens hen beiden veel succes deze winter.

Proficiat!

Imana werd overwinnaar van de Cross Cup en ze werd  te Brussel ook Belgisch kampioene.

Een dikke proficiat, de kers op de taart!